FA Žalgirietis

1998m. A lygoje pergalė ir pralaimėjimas

II ture Vilniuje susitikome su Šiaulių FA. Išvakarėse nemaža dalis žalgiriečių startavo už VMFD „Žalgiris“ dublerius, todėl daugiau galimybių rungtyniauti gavo kiti vaikinukai. Pirmame kėlinyje turėjome keletą gerų progų pasižymėti, bet smūgiai buvo netikslūs arba gerai žaisdavo šiauliečių vartininkas. Antrajame kėlinyje po standartinės situacijos Tomas greičiausiai susiorentuoja baudos aikštelėje ir kaire koja siunčia kamuolį į vartus – 1:0. Toliau taip pat žaidėme tiksliau ir aktyviau, bet įvarčių daugiau tose rungtynėse neišvydome. Minimali pergalė rezultatu 1:0.

III ture Panevėžyje susitikome su praėjusio sezono čempionais Panevėžio FA. Pradėjome rungtynes labai susikaustę (gal po kelionės, gal neišsimiegoję) ir jau penktą minutę neleistinai klystame prie savo baudos aikštelės beipraleidžiame kvailą įvartį. Toliau, ne ką geriau žaisdami gauname dar vieną įvartį bei į rūbinę iškeliavome rezultatui esant 0:2. Antrasis kėlinys jau visai kitoks, tačiau nerealizuojame pora gerų momentų, varžovai atsako tuo pačiu ir pralaimime rungtynes pagal žaidimą. Šį kartą buvome silpnesni ir tą reikia pripažinti.

Kitame ture šeštadienį 10:30 Fabijoniškių stadione susitiksime su turnyrinės lentelės kaimynais Vilniaus FM.