FA Žalgirietis

1998m. A lygos VI turas. Sunki pergalė prieš Gargždų „Bangą“

Futbolo maratonas 1998m. komandai tęsiasi: dubleriai – pirmenybės, pirmenybės – dubleriai, o jėgų kuo toliau tuo mažiau.

Rungtynės su „Banga“ prasidėjo abipusėmis atakomis, tačiau svečiai pirmieji pasižymėjo ir 0:1. Žaidimas ir toliau klampus, nes varžovai kibiai gindamiesi sukėlė mums nemažai problemų. Standartinės situacijos ir toliau mums padeda pelnyti įvarčius. Tomo perdavimas į baudos aikštelę, Jokūbas laimi oro dvikovą, o už jo įkerta Vycia ir tiksliu smūgiu galva lygina rezultatą 1:1. Atrodo, kad kėlinys taip ir pasibaigs, bet Jokūbas drąsiai veržiasi į baudos aikštelę ir situacijoje 1x1 yra griaunamas baudos aikštelėje. Teisėjas be jokių dvejonių skiria 11m. baudinį, kurį realizuoti žengia mūsų vartininkas Donatas. Smūgis ir ....kamuolys skrieja šalia vartų.

Po pertraukos ir toliau vyko atkakli kova aikštėje, bet mes ir vėl praleidžiame 1:2, tačiau rankų nenuleidžiame ir po perimto kamulio aikštės viduryje ir tikslaus Karolio U. perdavimo Vyciokui, pastarasis technišku, tiksliu smūgiu nuo tolimojo virpsto lygina rezultatą 2:2. Lieka 10 min. Iki rungtynių ir po diskusijų su rungtynių arbitru bei rusiškų keiksmažodžių jo adresu, gargždiškiai lieka dešimtyje. Po keletos minučių Karolis U. Po tikslaus Donato perdavimo neįmuša iš kelių metrų, tačiau savąjį „aš“ ir tašką rungtynėse vis tik padeda jauniausias mūsų komandos narys. Likus 5 min. Karolio U. tikslus smūgis po skersiniu lemia sunkia žalgiriečių pergalę rezultatu smūgis po skersiniu lemia sunkia žalgiriečių pergalę rezultatu 3:2.

Sunki, tačiau džiugi kovingumu ir charakteriu paremta pergalė, kuri ir toliau mums suteikia šansų kovoti dėl bronzos medalių.

Kitas rungtynes šeštadienį žaisime išvykoje su Jonavos KKSC komanda.