FA Žalgirietis

1998m. žalgiriečių vasario mėn. kontrolinės rungtynės

Šį sezoną 1998m. žalgiriečiai žais ne tik savo amžiaus "A" lygoje, bet atstovaus VMFD "Žalgiris" dublerių komandą. Tai rimtas išbandymas jauniesiems žalgiriečiams, kuriam palaipsniui pradėjome ruoštis. Ši žiema gana palanki darbui lauke, todėl, esant geroms oro sąlygoms, kiekvieną savaitgalį stengiamės užbaigti kontrolinėmis rungtynėmis.

Vasario 1d. manieže žaidėme su VFM. Neblogo lygio rungtynes laimėjome reultatu 4:2. Žaidėme dvejomis sudėtimis, todėl smagu, kad žaidybinės patirties pasisėmė visi rungtyniauti galėjantys vaikinukai.

Kitą savaitgalį rungtyniavome su 1997m. VFM-II komanda. Rungtynių pradžia labai gera - įmušame greitą įvartį, tačiau vėliau atsipalaiduojame ir jau priversti vytis varžovus 1:2. Išlyginę rezultatą jau nepaleidome rungtynių kontrolės iš savo rankų ir antrajame kėlinyje sutriuškinome varžovus rezultatu 7:2.

Vasario 16d. šventinį savaitgalį susitikome su FK"Ateitis" komanda. Visas rungtynes turėdami didelį žaidybinį pranašumą įmušėme tik 3 įvarčius (3:0, Vytautas, Evaldas - gražiu tolimu smūgiu ir Karolis R.,), nors rezultatas pagal progas galėjo/turėjo būti dviženklis.

Paskutinį žiemos savaitgalį žaidėme su mūsų 1997m. žalgiriečiais, kuriuos jau pačioje rungtynių pradžioje pasiuntėme į nokdauną įmušę tris greitus įvarčius. Vėl atsipalaidavome ir gavome grąžos per keletą minučių 3:2. Pirmasis kėlinys taip ir pasibaigė. Antrajame kėlinyje vėl dominavome aikštėje ir vyresnius savo kolegas įveikėme 8:2.

Antroji mūsų komanda taip pat nesnaudė ir savo ruožtu žaidė su BFA, VFM - 99 II komanda - 9:3 ir 8:2 bei su "Ekranu" 4:1, 2:1 ir 1:4.

Paruošiamasis periodas dar nesibaigia, todėl ir kovo mėnesio savaitgalius planuojame užbaigti kontrolinėmis rungtynėmis, kurios atspindi žaidėjo įdėtą darbą, pastangas per kiekvieną savaitę, per kiekvieną treniruotę.