FA Žalgirietis

Elitinės U-17 startas: FA "Žalgirietis" pergalė Šiauliuose

2015 m. rugpjūčio 23 d. Šiauliuose startavo Elitinės U - 17 pirmenybės, kuriose debiutavo Vilniaus FA "Žalgirietis" komanda. Pirmosiose varžybose laukė FK Šiaulių komanda.

Kadangi, tai buvo debiutinės varžybos, komandoje jautėsi jaudulys. Nuo pat pirmų minučių Žalgiriečiai perėmė rungtynių iniciatyvą ir kūrė progas, tačiau po pirmojo kėlinio rezultatas liko lygus. Antrojo kėlinio pradžioje 46 min., po perimto kamuolio krašte, Karolis S. pelno įvartį ir išveda komandą į priekį. Po praleisto įvarčio Šiauliečiai suaktyvino veiksmus puolime ir 63 min. rezultatą išlygino. Toliau vyko apyligė kova ir niekas rimtesnių progų nesukūrė ir kai jau atrodė varžybos pasibaigs lygiosiomis, per pridėtą laika, po standartinės situacijos, Deividas L., pelno pergalingą įvartį! 2 - 1 Vilniaus FA "Žalgirietis" laimi varžybas.

Po rungtynių treneris ir komanda, džiaugėsi pavykusiu startu. Varžybose buvo šešios, septynios progos pasižymėti, tačiau jaudulys davė savo, bet džiugu, kad komanda parodė charakterį, nepasidavė ir kovojo iki paskutinės minutės. Sveikiname komanda su puikiu startu ir kitą šeštadienį linkime sekmės su Alytaus SRC komanda.