FA Žalgirietis

2000 m. gim. II lygos futbolo pirmenybių Rytų regiono II rato rungtynės

Sėkmingai antrą čempionato ratą pradėjo 2000 m.g. FA „Žalgirietis“ komanda. Prieš startą komandoje įvyko pasikeitimų, iš trenerių štabo išėjo Alvydas Koncevičius, bet tai neturėjo neigiamos įtakos rezultatams.

Pirmose varžybose susitikome su antrąją Žalgiriečio komanda, kuriai vadovauja M. Litvinas ir nugalėjome ją net 7-0. Vėliau sekė išvyka į Visaginą. Šiai komandai atstovauja daug rusakalbių žaidėjų ir žaisti su jais visada sunku. Vaikinai nusiteikė kovai ir išvykoje nugalėjo varžovus 2-1. Trečiame ir ketvirtame turuose mūsų laukė turnyrinės lentelės lyderiai Utena ir Panevėžys. Uteną priėmėme namuose. Žalgiriečiai nuo pirmų minučių pasijuto tikrais šeimininkais aikštelėje ir žaisdami lyg ant sparnų nugalėjo varžovus 5-0. Išvyka į Panevėžį buvo sunki. Žaidėme ant naturalios žolės ir reikėjo laiko priprasti prie sudėtingesnių sąlygų. Pirmą kėlinį atsilikinėjome 1-2, bet per pertrauką padarėme keletą taktinių pakeitimų komandoje ir antrą kėlinį laimėjome 3-0. Šaunuoliai vaikinukai. Treneriai dėkoja: Aleksui, Mikai, Viačeslavui,Gintautui, Pauliui, Domantui, Evaldui, Edvinui, Edgarui, Jonui, Daniilai, Mindaugui, Šarūnui, Jegorui, Gediminui. Čempionate liko dar trys turai. Tikimės, kad komanda nemažins tempo ir sėkmingai užbaigs pirmenybes, iškovodami pirmą vietą. Sėkmės.