FA Žalgirietis

FA ,,Žalgirietis” U-16 komanda 2016 m. Lietuvos Čempionai

Finišavo LVJFA jaunučių futbolo čempionatas. Puikiai jame pasirodė FA ,,Žalgirietis“ šešiokikmečiai, kurie tapo Lietuvos Čempionais. Sezono pradžioje Žalgiriečiai barstė taškus, bet su kiekvienomis varžybomis komandos žaidybiniai ryšiai tvirtėjo ir žaidimas gerėjo.

Po pirmo rato Žalgiriečiai jau buvo antroje lentelės vietoje. Aukščiau už mus stovėjo tik Panevėžio komanda. Antrame rate jau buvome nesustabdomi. Aplošėme visas komandas, tame tarpe ir du kartus lyderiais buvusius panevėžiečius. Intriga išliko iki pat pabaigos ir nugalėtojui patvirtinti reikėjo net drausmės komiteto sprendimo. Jis palankus buvo Žalgiriečiams, kurie pelnytai tapo čempionais.

Šio titulo link komanda ėjo trejus metus. Pirmais metais, žaisdami 11x11 likome tik penkti, po metų - jau antri, o šiemet – pirmi  Trenerius labai džiugina komandos mikroklimatas, bendravimas, nuoširdus darbas ir atsidavimas futbolui. Net sunkiausiais momentais vyrai nenuleido rankų, tikėjo tuo, ką daro ir už tai buvo apdovanoti. Darbas veltui nenueina! Treneriai linki ir toliau sunkiai ir daug dirbti, tobulėti, kelti pačius aukščiausius tikslus ir juos įgyvendinti.

Trenerių štabas nuoširdžiai dėkoja Tėveliams už palaikymą ir galimybę dalyvauti varžybose. Šią pergalę skiriame Jums.

 

Aprangų katalogas


Rėmėjai
Kontaktai

VŠĮ ,,Žalgirietis“

Įmonės kodas – 302543503,
Adresas: P. Žadeikos 12-12, LT-06320, Vilnius
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
LT 927300010124102043