FA Žalgirietis

U16 žalgiriečiai po 12 turų ir toliau taškų nebarsto

Antrąjį ratą pradėjome dvejomis išvykomis į Panevėžį. Pirmose antrojo rato rungtynėse teko pakovoti ne tik su varžovu Panevėžio SG, bet ir su...karščiu. Pirmą kartą mūsų rungtynės buvo rodomos per futbolo.tv!!! Tai vaikinukams pridėjo dar daugiau motyvacijos. Rungtynes laimėjome rezultatu 2:0. Pirmą įvartį labai gražiu šūviu iš toli pelnė Nojus Stankevičius, o antrą rungtynių pabaigoje – Meinardas Mikulėnas. Taigi, po šios pergalės padidinome atotrūkį nuo panevėžiečių iki šešių taškų.

Kitame ture rungtyniavome su FM-FK Panevėžys vienuolike. Lengva nebuvo, bet vienus iš pagrindinių savo varžovų nugalėjome gana ramiai – 3:0 (Mykolas Stankevičius, Meinardas M., ir Konstantinas Tvarijonas) taip padidintami atotrūkį nuo Panevėžio SG iki 9 taškų (panevėžiečiai nelauktai nusileido Alytaus SC).

Paskutiniai varžovai, turintys galimybių mus vytis, kauniečiai, kurie, kaip parodė įvykiai aikštėje buvo lengviausiai įveikti, nors...pirmieji praleidome ivartį ir pralaiminėjome 0:1. Vis dėlto dar pirmajame kėlinyje suspėjome pelnyti tris įvarčius: Meinardas nuo 11m. žymos – 1:1, po kelių minučių Nojus St., tiksliai smūgiuoja galva – 2:1 ir Meinardas iššokęs 1x1 dar sykį baudžia varžovus – 3:1.

Antrasis kėlinys buvo tik formalumas, nes kauniečiai pradėję žaisti trims gynėjais paliko mums milžiniškas erdves kraštuose, kuriuose ir toliau sėkmingai rungtyniavo Mykolas ir Danielius Zybartas. Būtent po jų aktyvių veiksmų Meinardas pelno trečią savo įvartį – 4:1, Mykolas išbėgęs 1x1 apveda vartininką ir įridena dar vieną įvartį – 5:1. O triuškinti varžovus baigia dar vienas Stankevičius tik šį kartą kamuolį į tuščius vartus nukreipia Jurgis. Galėjo (ir turėjo) rezultatas būti dar solidesnis, bet iš patogių situacijų smūgiuodavome netiksliai.

11 turo rungtynes žaidėme Klaipėdoje, kur mūsų laukė Klaipėdos FM komanda. Žaidėme ant natūralios, nelygios ir kupstuotos vejos, o ne ant sintetinės, kuri suprantamai, mums yra labiau pažįstama. Nors progų turėjo gana daug, tačiau po pirmojo kėlinio....pralaiminėjome 0:1. Antrajame kėlinyje visiškai uždarėme šeimininkus jų aikštės pusėje ir Meinardas lygina rezultatą – 1:1. Dar po kelių atakų Kostas tiksliai šauna iš toli – 2:1. O galutinį rezultatą įtvirtina Julianas – 3:1. Iškovota pergalė kainavo mums labai brangiai. Nojui Stankevičiui po grubaus varžovo smūgio lūžo pėdos kaulas. Deja, bet Nojui sezonas jau baigtas.

12 ture turėjome lengvą pasivaikščiojimą prieš Alytaus vienuolikę. 14:0 - ir tuo viskas pasakyta. Net pusę, t.y. septynis, visos komandos įvarčius pelnė Meinardas. Po du pridėjo Mykolas Stankevičius, Ignas Meškelevičius ir Mantas Donėla, sykį pasižymėjo Domantas Vencius.

Iki vasaros pertraukos mūsų laukia dar pora rungtynių su FK“Ateitis“ ir Gargždų „Banga“. Lauksime tik pergalių!!!