FA Žalgirietis

(U-12) futbolo turnyras NEODENTA Taurei laimėti

Turnyre varžėsi 8 ( 5 iš jų, praėjusių metų 9v9 čempionato finalinio etapo dalyvės ) komandos iš visos Lietuvos: Kauno futbolo komanda FM „Tauras I“, Kauno futbolo mokykla FM „Tauras II“, Šiaulių FA, Jonavos KKSC, Vilniaus „Žalgirietis“, Vilkaviškio SC, Panevėžio FA, Vilniaus FM.

Jaunieji Žalgiriečiai A grupėje susitiko su Panevėžio FA, FM „Tauras I“ ir Jonavos KKSC. Pirmieji šio sezono varžovai buvo gerai pažystami panevėžiečiai. Rungtynės buvo apylygės, tiek viena, tiek kita komanda bandė suvaldyti kamuolį bei kuo greičiau adaptuotis aikštėje. Rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Antrasis barjėras buvo pajėgi FM “Tauras I” devyniukė. Rungtynės pasižymėjo aukštu tempu, techniškais epizodais, bei kovingais momentais. Pirmieji įvartį pelnė turnyro šeimininkai. Antrajame kėlinyje gražiu smūgiu rezultatą išlygino F.Mendelis (1:1). Iki rungtynių baigties abi komandos turėjo pavojingų momentų, bet jais taip ir nepavyko pasinaudoti. Dar vienos lygiosios. Paskutinysis grupės varžovas Jonavos KKSC komanda. Rungtynėse dominavo jaunieji Žalgiriečiai, rengė vieną po kitos pavojingas atakas, kol pirmąjame kėlinyje pasižymėjo K.Korvel (1:0). Ir toliau nemažindavi apsukų atakavome, bet vasaros atostogos padarė savo. Dažnai klysdavome elementariose situacijose, netrūko techninio, bei taktinio broko. Rungtynės baigėsi pirmąja sezono pergale.

Pusfinalyje laukė dar vienas galingas varžovas Šiaulių FA. Visų rungtynių metu aikštėje dominavę ir vis stabilesnį žaidimą demonstavę vilniečiai pasiekė uztikrintą pergalę (3:0). Visa komanda žaidė labai disciplinuotai besiginant, bei aktyviai atakuojant varžovus. 2 įvarčius pelnė M.Muižys, vieną pridėjo T.Bakšys. Užtikrinta pergalė ir kelialapis į turnyro finalą.

Finale vėl susitikome su FM “Tauras I” devyniuke. Finalinėse rungtynėse aikštėje atrodėme labiau pavargę nei varžovai, dažniau klydome, bet tikrai nenuleidme rankų ir stengėmės rungtyniauti kiek sėkmingiau. Pirmas kėlinys baigėsi (0:0). Antrąjame kėlinyje po gražios varžovų atakos ir smūgio galva jau atsilikinėjame (0:1). Pavojingai smūgiuojame į vartus, bet varžovų vartus apsaugoja skersinis. Rungtynės baigėsi apmaudžiu rezultatu (0:1).

Naudingiausiu komandos žaidėju buvo pripažintas K.Bička, o R.Kirijevas atsiėmė geriausio turnyro vartininko prizą.

Turnyre taip pat buvo apdovanojami kiekvienos komandos geriausi žaidėjai. Pralaimėjusiųjų nebuvo.

Visus lydėjo išskirtinė futbolo šventės emocija. Šventės uždarymo metu vaikučius sveikino turnyro organizatoriai: implantologijos ir estetinės odontologijos.

Turnyro vicečempionais tapo: R.Kirijevas, D.Aleksa, M.Giedraitis, N.Šakalys, P.Suščenkovas, B.Popenovas, Ž.Rašinskas, T.Bakšys, K.Dulkinas, K.Bička, A.Doveika, M.Muižys, G.Mikelaitis, F.Mendelis ir K.Korvel.

Didelis AČIŪ mūsų ULTRŲ (tėvelių, brolių, sesių) būriui!

Taipogi DIDELIS AČIŪ turnyro rėmėjui NEODENTA už puikią šventę.