FA Žalgirietis

FA Žalgirietis-2008 I vieta BFA Cup turnyre

2017 m. kovo mėn. 10-12 dienomis vyko BFA Cup 2008 m. gimusių vaikų futbolo turnyras. Jame varžėsi 20 komandų, kurios buvo suskirstytos į 4-ias grupes. FA Žalgirietis komanda pateko į C grupę, kurioje varžėsi su FA Geležinis Vilkas, ANFA-2, Barklay Vilnius ir Minsko RCOP BGU komandomis.

Grupėje jaunieji Žalgiriečiai laimėjo visas rungtynes (prieš Geležinį Vilką 3:1, prieš ANFA-2 9:0, prieš RCOP BGU Minsk 4:0 ir prieš Barklay Vilnius 9:0). Pergalės garantavo pirmąją vietą grupėje ir patekimą į pusfinalį, kuriame laukė varžovas iš Rusijos - Sankt Peterburgo Zenit-Admiralteysky, kuris prieš tai taip pat laimėjo visas rungtynes savo grupėje. Pusfinalio varžybos vyko vėlai, 21:30 val. šeštadienį. Mūsų Žalgiriečiai žaidė puikiai nusiteikę ir kovojo dėl kiekvieno aikštės centimetro - tai jiems garantavo vietą finale. Rezultatu 3:1 laimėjome prieš svečius iš Rusijos, o finale susitikome su Armino Norbekovo Futbolo Akademijos komanda. Po įtemptos ir sunkios kovos finale triumfavo FA Žalgirietis 2008 komanda, laimėjusi rezultatu 3:0. Komandoje žaidė: Gabrielius (geriausias turnyro vartininkas), Julius, Dovas (geriausias turnyro saugas), Joris, Adomas, Rokas, Klemensas, Nojus, Benas, Rapolas, Deividas, Kajus.

Didelis ačiū jauniesiems Žalgiriečiams už puikų kovingumą ir atsidavimą varžyboms, tėveliams už palaikymą ir rūpestį viso turnyro metu! Stengsimės nesustoti, tobulėti ir judėti pirmyn!!!