FA Žalgirietis

U9 Žalgiriečių startas Lietuvos futbolo pirmenybėse

Jaunieji Žalgiriečiai startavo Lietuvos futbolo pirmenybių čempioante. Dalyvaujame 2008m. gimimo vaikų futbolo 7x7 pirmenybių ryto regiono A grupėje, joje jau sužaisti 5 turai. Mūsų jaunieji Žalgiriečiai savo sąskaitoje turi 12 taškų. 4 pergalės ir 1 pralaimėjimas.

Pirmajame ture nugalėjome po atkaklios kovos 3:2 Vilniaus FM, antrajame ture BFA 5:2, trečiajame dėja teko pripažinti VFM Žaibo komandos pranašumą 1:2, ketvirtame ture nugalėjome TFA Milaną 5:1 ir penktajame ture 6:4 laimėjome prieš Norbekovo FA.

Čempionato grupės varžybos įpusėjo, iki rugsėjo 7d. čempionate bus vasaros atostogų pertrauka. Galima pasidžiaugti, kad vaikai stengiasi aikštėje, kovoja už save ir savo komandą, negaili jėgų. Tobulėja kiekvienose varžybose.

Tikimes po vasaros atostogų žaisime pergalingai ir toliau!