FA Žalgirietis

Futbolo turnyras “ Pavasario taurė – 2012”

2012 03 24d. praūžė siautulingas vaikų futbolo turnyras “Pavasario taurė - 2012”. Šį turnyrą suorganizavo SFM “Žaibas” ir į pavasario sutiktuves, kartu su futbolu pakvietė aštuonias futbolistų komandas.

Skaityti daugiau...

2002m. žalgiriečių rezultatai Ateities cup - 2012

Tradiciškai dalyvaujame Ateities Cup turnyruose ir šis kartas - ne išimtis.

Baigėsi 1995 m. Lietuvos uždarų patalpų merginų čempionatas

Kovo 31- ąją dieną, šeštadienį, MFK Žalgirio merginos išvažiavo į Lietuvos merginų 1995m. ir jaunesnių futbolo čempionato finalą, vykstantį Šventupėje. Šįkart prie žalgiriečių prisijungė dvi Marijampolės ir Ariogalos merginos.

Ateities Cup - 2012 m.

Kovo mėn. 23-25 d. Žalgiriečio vaikai gimę 2001 m. dalyvavo tradiciniame Ateities Cup Tarptautiniame turnyre. Žalgiriečiai papuolė į A pogrupį, kuriame be mūsų dar žaidė Liepojos „Metalurgs-1“ (Latvija), Vilniaus „Ateitis-2“, Sankt Peterburgo „Moskovskaja zastava-1“ (Rusija), Kauno „Fortūna“.

1998m.žalgiriečių startai Žiemos - Pavasario čempionate bei "Ateities Cup - 2012"

Pirmą kartą LFF organizuotame Žiemos - Pavasario čempionate pareiškė norą dalyvauti 5 Vilniaus zonos komandos. Pirmose rungtynėse naujame LFF stadione susitikome su Vilniaus FM. Pirmąjį kėlinį sužaidėme gana gerai ir po Edgaro, Luko G., bei Tomo įvarčių išėjome į rūbinę rezultatui esant 3:2. Pasikeitus pusėmis antrąjį kėlinį žaidėme prieš stiprų vėją ir neatsilaikėme. Pora kuriozinių įvarčių ir rungtynes pralaimime 3:5.