FA Žalgirietis

Naujienos

1998m. A lygoje pergalė ir pralaimėjimas

II ture Vilniuje susitikome su Šiaulių FA. Išvakarėse nemaža dalis žalgiriečių startavo už VMFD „Žalgiris“ dublerius, todėl daugiau galimybių rungtyniauti gavo kiti vaikinukai. Pirmame kėlinyje turėjome keletą gerų progų pasižymėti, bet smūgiai buvo netikslūs arba gerai žaisdavo šiauliečių vartininkas. Antrajame kėlinyje po standartinės situacijos Tomas greičiausiai susiorentuoja baudos aikštelėje ir kaire koja siunčia kamuolį į vartus – 1:0. Toliau taip pat žaidėme tiksliau ir aktyviau, bet įvarčių daugiau tose rungtynėse neišvydome. Minimali pergalė rezultatu 1:0.

Skaityti daugiau...

Prasidėjo 2004m 7x7 sezonas

Vos tik prasidėjus rudeniui startavo ir Lietuvos Rytų zonos 7v7 2004m.čempionatas. Rytų zonoje savo jėgas išmėgins FA Žalgirietis, VFM-1, VFM-2, FM Žaibas, BFA, SFK Rotalis-SK Nemenčinė ir FM Ateitis. Būtent su pastaraisiais varžovais teko žaisti pirmąsias sezono rungtynes. Rungtynės vyko grąžią rudens dieną Panerio stadione. Buvo naivu tikėtis techniško futbolo, nes berniukai susirinkę po vasaros sportavo vos pirmąją savaitę. Rungtynės pasižymėjo dideliu klaidų skaičiumi, žaidybinio broko elementais. Galutinis rezultatas atspindėjo vaizdą aikštėje, 2:2. Įvarčius pelnė Mantas M. ir Gustas. Apmaudu, jog sezono nepavyko atidaryti pergale.

2001 m. I rato apžvalga

Jaunieji Žalgiriečiai, gimę 2001m. ir jaunesni, šiemet jau įžengė į suaugusių futbolą ir varžybose žaidžia 11x11. Išsikovoję teisę žaisti stipriausioje Lietuvos lygoje, stengiamės įrodyti varžovams, kad esame verti būti tarp stipriausių. Pasibaigus I ratui mūsų sąskaitoje yra 10 taškų: 3 pergalės, 3pralaimėjimai ir 1lygiosios. Turnyrinėje lentelėje užimame 4-5 vietą. Dar šiais metais laukia antro rato kovos, nes pirmenybės vyksta IV ratais.

„Žalgiriečių“ maratonas per turnyrus

2007 m. „Žalgiriečių“ maratonas per turnyrus. Žalgirietukai dalyvavo turnyruose Kėdainuose, Pabradėje, Vilniuje „Ateities cup“ ir BFA taurėje.

Tartu Cup 2015

Spalio 9-11 d. Tartu (Estija) vyko tarptautinis vaikų, gimusių 2003m, turnyras. Pirmą kartą jame dalyvavo Žalgiriečio 2003 m.g.komanda ir tai pirmas turnyras, kuriame buvo žaidžiama 11x11. Iš viso varžėsi 12 komandų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Varžybos buvo vykdomos per visą aikštę, du kėliniai po 20 min.