FA Žalgirietis

Naujienos

Pabradės turnyras

Nors ryte ir buvo labai šalta bet tėveliai nepabūgo vaikučių išleisti į Pabradę. 8.30 visi rinkomės prie ,,Sportimos” maniežo ir vykome į turnyra Pabradėje, kur vyko 2004-ų metų gimimo vaikų turnyras, kuriame dalyvavo ir dvi ,,Žalgireičio” komandos.

Skaityti daugiau...

1998m. "A" lygos II rato pradžioje sunki pergalė Marijampolėje prieš "Sūduva"

Po žiemos pasiruošimo startavo "A" lygos antras ratas Marijampolėje. Čia FA "Žalgirietis" vaikinukai žaidė su vietos FK "Sūduva" komanda. Pirmame rate suvalkiečiams pralaimėjome labai skaudžiai - net 2:6, todėl Marijampolėje stengėmės reabilituotis.

Žalgiriečių (2001m.) startas Lietuvos I lygoje

Vasaros pabaigoje startavo Lietuvos I lygos U-14 pirmenybės. Po sėkmingo paskutinio sezono 9x9 pirmenybėse, FA ,,Žalgirietis“ komanda 2001 m.g. iškovojo teisę žaisti šiose pirmenybėse. Varžybose be mūsų dar žaidžia: Alytaus SRC, Šiaulių SVM, Panevėžio FA, FC ,,Džiugas“, Vilniaus FM, Klaipėdos FM-I ir FK  ,,Sūduva“.

2007m. turnyras Kėdainiuose

Turnyre Kėdainiuose dalyvavo dešimt komandų. „Žalgiriečiai“ pasirodė per viduriuką - liko penkti. Savo pogrupyje užėmę trečią vietą, susitikome principinėje dvikovoje su Milano akademija ir laimėjome rezultatu 3:0.

2000m rytų regiono čempionatas

Pasibaigė 2000 gim. Lietuvos jaunių sporto mokyklų ir klubinių komandų antros lygos Rytų regiono futbolo pirmenybių pirmas ratas, kur FA "Žalgiriečio-1" komanda užėmė trečią vieta. Turime daug laiko, kad padarytume išvadas ir ivykdyti sau iškeltą užduotį kitais metais baigti futbolo pirmenybes pirmi. Norime padėkoti visiems žaidėjams už dalyvavimą ir Žalgiriečio vardo garsinimą.