FA Žalgirietis

Naujienos

Žalgiriečiai ieško naujo komandos nario

Kviečiame prisijungti prie gausaus mūsų trenerių būrio ir kartu auginti jaunasias futbolininkų kartas.
Dirbdami su mumis Jūs turėsite galimybę augti ir tobulėti treniravimo srityje bei prisijungti prie “Anderlecht” jaunimo ugdymo programos ????
CV prašome siųsti el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Tarptautinis vaikų 2000 m. gimimo futbolo turnyras

FA ,,Žalgirietis“ auklėtiniai, gimę 2000 m., dalyvavo Tarptautiniame vaikų futbolo turnyre Kėdainiuose. Turnyre dalyvavo 12 komandų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Žalgiriečiai papuolė į B pogrupį kartu su JSK ,,Bauska“ (Latvija), ,,Jagiellonia“ (Lenkija) ir SRC ,,Telšiai“ (Lietuva). Turnyras vyko 5x5, pagal salės taisykles, 1 kėlinys po 18 min.

Skaityti daugiau...
 

Tarptautinis futbolo turnyras Panevėžyje (U-9)

Gegužės mėn. 19 d. Panevėžyje vyko 2004 m. gim. berniukų Tarptautinis futbolo turnyras 7x7 ,,Pavasario“ Taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 14 komandų, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. Žalgiriečiai papuolė į B pogrupį: Kauno FM ,,Tauras“, Jonavos KKSC, Šiaulių FA, Panevėžio FA2,Panevėžio FA3 ir Daugpilio 1 komanda.

Skaityti daugiau...
 

1998m. žalgiriečių vasario mėn. kontrolinės rungtynės

Šį sezoną 1998m. žalgiriečiai žais ne tik savo amžiaus "A" lygoje, bet atstovaus VMFD "Žalgiris" dublerių komandą. Tai rimtas išbandymas jauniesiems žalgiriečiams, kuriam palaipsniui pradėjome ruoštis. Ši žiema gana palanki darbui lauke, todėl, esant geroms oro sąlygoms, kiekvieną savaitgalį stengiamės užbaigti kontrolinėmis rungtynėmis.

Skaityti daugiau...
 

Turnyras Kėdainiuose

Šeštadienį mažiausi „Žalgiriečiai“ vyko į Kėdainius, kur vyko tarptautinis futbolo turnyras. Jame dalyvavo trys kaimynų latvių komandos bei penkios iš Lietuvos. Šiame turnyre „Žalgiriečiams“ sekėsi ne itin gerai - likome penkti. Vangiai pradėjome pirmas varžybas ir nusileidome turnyro prizininkams - Kauno „Ąžuolo“ komandai rezultatu 1:2. Antrose varžybose susitikome su svečiais iš Daugpilio. Deja, per pirmas dvi minutes praleidome du įvarčius.

Skaityti daugiau...
 
Puslapis 9 iš 44

Aprangų katalogas


Rėmėjai
Kontaktai

VŠĮ ,,Žalgirietis“

Įmonės kodas – 302543503,
Adresas: P. Žadeikos 12-12, LT-06320, Vilnius
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
LT 927300010124102043