FA Žalgirietis

Elitinė U – 18 lyga: Sunki bei dramatiška pergalė prieš NFA

Priešpaskutinio turo rungtynes žaidėme su paskutinėje vietoje esančia NFA vienuolike, kuriai atstovauja jaunesni futbolininkai, tačiau jų perspektyvos, mano manymu, gana šviesios ir perspektyvios. Taigi, rungtynių pradžioje dominavome mes ir Vytautas po vienos iš atakų pelno pirmą įvartį šiose rungtynėse ir išveda FA “Žalgirietis” į priekį – 1:0. Antroje pirmojo kėlinio pusėje kiek apsiraminome, stabtelėjome ir varžovai lygina rezultatą – 1:1.

Per pertrauką sustygiavome žaidimą ir antrajame kėlinyje per 15 min., sukurdami 4 – 5 labai geras progas...praleidžiame patys. Pirmą kartą varžovai pereina centro liniją ir po gynėjų bei vartininko nesutarimo - 1:2. Po įmušto įvarčio akademijos auklėtiniai atsitraukė į gynybą ir stengėsi progai esant pavojingai kontratakuoti, o žalgiriečiai ir toliau švaistė progą po progos iki 89 min., kai po standartinės situacijos Lukas Š., išlygina rezultatą – 2:2. Varžovų vartus tiesiog užgulėme ir po keturių kampinių iš eilės 93min., Edgaras K., įgrūda kamuolį į vartus – 3:2.

Po šios pergalės FA „Žalgirietis“ dar labiau sutvirtina savo pozicijas kovoje dėl pirmenybių medalių.

Turnyrinė lentelė čia:

Paskutines I rato rungtynes žaisime Kaune su „FM –Spyris“ komanda šeštadienį 12:00.