FA Žalgirietis

Istorinės draugiškos rungtynės: FK „Žalgiris“ – Geteborgo IFK

Sveiki, Žalgiriečio Bendruomene,

kviečiame Jus į Žalgirio 70-tojo gimtadienio šventę. Visi vaikučiai laukiami nemokamai, tėveliams bilietas PD tribūnoje tik 5 eurai.
Būkime kartu Žalgiriui svarbią dieną.

http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/sportas/futbolas/70-gimtadienis-fk-zalgiris-geteborgo-ifk-215806/

Istorinės rungtynės: FK „Žalgiris“ – Geteborgo IFK

Jubiliejinį 70-ąjį FK „Žalgirio“ sezoną įprasmins skambus akcentas – birželio 27-ąją dieną LFF stadione įvyks draugiškos rungtynės tarp Lietuvos čempionų ir tituluoto Švedijos futbolo klubo – Geteborgo IFK ekipos. Būtent šią ekipą vilniečiai 1989 m. rudenį įsimintinoje kovoje įveikė pirmame UEFA taurės turnyro etape.

GYVO GARSO LINO ADOMAIČIO IR REPERIO PUSHO KONCERTAS
Visų susirinkusiųjų lauks ir džiugi staigmena – gyvą ir išskirtinį pasirodymą atliks Linas Adomaitis bei reperis Pushaz, kurie scenoje pristatys gerai žinomas ir naujas savo dainas.

VAIKŲ KAMPELIS
Renginio metu pasirūpinsime ir pačiais mažiausiais, kurių lauks „Mažylių kampelis“ su batutais, aktoriais ir daug kitų pramogų.

MAITINIMAS RENGINIO METU
Prieš renginį ir renginio metu veiks daugiau kaip dešimt maitinimo taškų, kur galėsite paskanauti tiek šaltų, tiek ir karštų patiekalų.

FIFA ČEMPIONATAS
Renginio metu vyks ir „Nacionalinis FIFA 2017 turnyras“, kuriame kiekvienas galės išbandyti savo jėgas kovojant prie kompiuterių ekranų. Norint dalyvauti FIFA 2017 turnyre – būtina registruotis užpildant anketą – https://goo.gl/lwctXo

VIP ZONA
Kiekvienas įsigijęs bilietą į VIP zoną galės mėgautis restorano „Skonio slėnis“ ruoštais šaltais užkandžiais ir karštais patiekalais, gaiviaisiais gėrimais. VIP zonoje vyks išskirtinės vyno ir alaus degustacijos.

DAUGIAU APIE ŠVEDIJOS FUTBOLO KLUBĄ
Švedijos klubas praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje susižėrė ne vieną skambų titulą tarptautiniame fronte. Švedai UEFA taurės trofėjų į viršų kėlė 1982 ir 1987 metais, tad IFK atvykimas 1989-aisiais į „Žalgirio“ stadioną sulaukė milžiniško ažiotažo. Vilniečiai namuose po dviejų puikių Roberto Fridriko įvarčių svečius įveikė 2:0, išvykoje nusileido 0:1 ir žengė į kitą etapą, kuriame susitiko su Belgrado „Crvena Zvezda“ futbolininkais.

Geteborgo klubas, 1990–1996 metais iškovojęs šešis šalies čempiono titulus, paskutinį kartą Švedijoje triumfavo 2007-aisiais, o šiuo metu taip pat tvirtai laikosi tarp elitinių komandų. Praėjusiame sezone IFK futbolininkai liko ketvirti, 2015 ir 2014 metais – antri, 2013-aisiais – treti.

Tad birželio 27 d. LFF stadione susitiks ne tik istoriniai varžovai, bet ir dvi pajėgiausios Lietuvos bei Švedijos komandos. Tokiu būdu „Žalgiris“ ne tik paminės savo 70-ąjį gimtadienį, bet ir pradės pasiruošimą UEFA Čempionų lygos kovoms.

Ateik į stadioną ir prisidėk prie istorinės legendinio futbolo klubo šventės!

Renginio nuoroda: http://www.fkzalgiris.lt


 

Aprangų katalogas


Rėmėjai
Kontaktai

VŠĮ ,,Žalgirietis“

Įmonės kodas – 302543503,
Adresas: P. Žadeikos 12-12, LT-06320, Vilnius
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
LT 927300010124102043