FA Žalgirietis

Vilnius Cup – 2017

Žalgiriečiai gimę 2003m. toliau tęsia pasiruošimą naujam sezonui ir kovo mėn. 10-12 d. dalyvavo tarptautiniame turnyre “Vilnius Cup – 2017”, kurį organizuoja VŠĮ ,,Žalgirietis” ir viešoji įstaiga “Futbolo alijansas”.

Turnyre dalyvavo dešimt komandų iš Latvijos, Rusijos, Estijos, Lenkijos ir Lietuvos. Kiekviena komanda per tris dienas sužaidė po penkias varžybas (du kėlinius po 25 min). Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į A ir B pogrupius. Žalgiriečiai A pogrupyje kovojo su SuperNova (Latvija), Rona 03 (Lenkija), Kalev (Estija) ir SDJUSŠOR – 5 (Rusija). Pirmose varžybose nugalėjome SuperNova (2-0), sekančiose su SDJSŠOR – 5 sužaidėme lygiomis (0-0), trečiose nugalejome Rona 03 (3-0) ir paskutinėse pogrupio varžybose šventėme pergalę pries Kalev (3-1). Pogrupyje užėmėme I vietą - kelalapį į turnyro finalą! Finale susitikome su jau seniai pažįstama Liepojos ,,Liepaja“ komanda. Atkaklus finalas baigėsi kovingomis lygiosiomis ir po baudinių serijos turnyro nugalėtojais tapo svečiai iš Latvijos.

Turnyras buvo kupinas ne tik per kraštus besiliejančių emocijų, bet ir akiai įstabių ir įtemptų kovų. Žalgiriečiai turėjo galimybę sužaisti su įvairių šalių ir skirtingų stilių komandomis. Treneriai liko patenkinti komandos pasiruošimu ir žaidimu. Žinoma visada yra taisytinu dalykų, bet einame teisingu keliu ir tai džiugina. Komanda dėkoja varžybų organizatoriams, varžovams, teisėjams už gerai organizuotą turnyrą, objektyvų teisėjavimą ir garbingą žaidimą. Nuoširdžiausias AČIŪ mūsų ištikimiausiems sirgaliams - Tėveliams. Komanda dar sužais dvejas draugiškas varžybas ir balandžio mėnesį startuos naujai sukurtoje U15 elitinėje lygoje.