FA Žalgirietis

Apie mus

Vaikų futbolo akademija “Žalgirietis” įkurta 2008 m. spalio mėnesį. Akademijos įkūrėjai – praeityje žinomi šalies futbolininkai Žydrūnas Grudzinskas ir Gediminas Kontautas.

Būtent profesionalumas ir siekis futbolo treniruotes padaryti maksimaliai patraukliomis kiekvienam jas lankančiam vaikui – šie bruožai išskiria futbolo akademiją „Žalgirietis“ iš kitų nuo pat jos įkūrimo iki dabar.

„Žalgiriečio“ akademijoje jau treniruojasi keli šimtai vaikų nuo 5 iki 17 metų amžiaus.

Akademijoje dirba patyrę ir ambicingi treneriai. Reikiama trenerių kvalifikacija, profesinė kompetencija bei gebėjimas dirbti su vaikais – Akademijos vadovų nuolatinis siekis ir prioritetas. Treneris privalo būti ne tik puikus futbolo specialistas, bet ir sugebėti dirbti su atitinkamo amžiaus vaikais. Juk daugeliu atveju tik nuo trenerio darbo kokybės, gebėjimo bendrauti su vaikais didele dalimi priklauso, ar vaikams čia patiks. Įgyvendindami šį principą futbolo akademijos „Žalgirietis“ treneriai nuolat tobulina savo profesines kompetencijas trenerių kursuose ir seminaruose tiek šalyje, tiek užsienyje.

Akademijoje daug dėmesio skiriama vaikų pedagogikai – kaip visapusiškai ugdyti ir dirbti su vaikais rekomendacijų semiamasi ir aktyviai bendradarbiaujama su pedagogais bei mokyklų administracijų atstovais. Atliekamas didelis darbas vaikų kaip asmenybių formavimui bei žmogiškųjų vertybių diegimui. Organizuojant vaikų ugdymo ir treniruočių procesą siekiama, kad jaunajai kartai būtų ugdomas patriotiškumas, vaikai mokomi pasitikėjimo savimi, komandinio darbo.

Ugdyti aukšto sportinio meistriškumo jaunuosius futbolininkus – vienas iš akademijos tikslų.

Akademija „Žalgirietis“ yra oficiali šalies futbolo čempionų vyrų komandos FK „Žalgiris“ akademija, kelianti tikslą ugdyti žaidėjus, kurie ateityje papildytų stipriausios šalies komandos gretas. 16-17 metų gabiausių akademijos narių pagrindu suburta vaikinų komanda yra „Žalgirio“ dublerių ekipa, kuri „Žalgiris B vardu sėkmingai žaidžia šalies Pirmosios futbolo lygos pirmenybėse, o trečioji ekipa „Žalgiris C rungtyniauja Antroje lygoje.

Futbolo akademijos auklėtiniai ir jų tėveliai yra įtraukti į FK Žalgiris klubo bendruomenės veiklą, bendruomenės nariams yra sudarytos puikios galimybės stebėti "Žalgirio" ir Lietuvos futbolo rinktinės rungtynes.

Didelis dėmesys skiriamas ir sprendžiant vaikų užimtumo problemą moksleivių atostogų metu. Pavasario, rudens ir žiemos atostogų metu vaikams organizuojamos futbolo treniruočių ir pramoginės stovyklos, išvykos, ekskursijos, įvairiausi futbolo renginiai. Futbolo akademija „Žalgirietis“ organizuoja itin patrauklius tarptautinius vaikų futbolo turnyrus, kuriuose dalyvauja tiek „Žalgiriečio“, tiek kitų Lietuvos miestų, kitų šalių atstovų komandos. 

Futbolo akademija „Žalgirietis“ kviečia visus norinčius išmokti žaisti futbolą ir kartu smagiai praleisti laiką 5-16 metų vaikus įsijungti į akademijos gretas jau dabar. Ateikite į futbolo treniruotes ten, kur vaikui patogiausia ir, nė neabejojame, futbolą pamėgsite visam laikui! 

 

Aprangų katalogas


Rėmėjai
Kontaktai

VŠĮ ,,Žalgirietis“

Įmonės kodas – 302543503,
Adresas: P. Žadeikos 12-12, LT-06320, Vilnius
AB bankas „Swedbank“
Banko kodas 73000
LT 927300010124102043