FA Žalgirietis

1995m. merginų pusfinalis

Kovo 25 d., sekmadienį MFK Žalgirio merginos susirinko į Lietuvos merginų 1995 m. ir jaunesnių futbolo čempionato pusfinalį. Čia merginos kovojo dėl patekimo į finalą su Nemenčinės "Rūta" ir Vilniaus FM.

Prieš varžybas treneris Justas Klevinskas iškėlė merginoms užduotį - patekti į finalą. Pirmąsias varžybas merginos sužaidė su Nemenčinės "Rūta". Nors iš pradžių "Žalgirio" merginos išsiveržė į priekį, tačiau priešininkės nenorėjo lengvai pasiduoti ir stengėsi kovoti iki galo. Per pertrauką treneris J. Klevinskas merginom taręs kelis žodžius, paskatino jas kovoti. Tad, po pertraukos į aikštelę išbėgo dar labiau užsivedusios. Varžybos baigėsi 5:3 MFK "Žalgirio" naudai. 4 įvarčius pelnė komandos kapitonė Gabrielė Stravinskaitė ir 1 Laura Ruzgutė.

Vėliau merginoms teko stebėti Nemenčinės "Rūtos" ir Vilniaus FM varžybas. Netrukus atėjo metas ir MFK "Žalgiriui" susidurti su Vilniaus FM. Nei viena, nei kita komanda nenorėjo lengvai pasiduoti, tačiau žalgirietės jau pirmojo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį Gabrielės Stravinskaitės dėka. Šiose varžybose merginoms prireikė daug jėgų, tad per pertrauką atsigavusios merginos išėjo į aikštelę su dar didesniu noru laimėti. Varžybos baigėsi MFK Žalgirio naudai, rezultatu 11:3. 1 įvartį į priešininkų vartus pasiuntė puolėja Gabija Gedgaudaitė, dar 2 Laura Ruzgutė ir 8 įvarčius į priešininkų vartus pasiuntė komandos kapitonė Gabrielė Stravinskaitė. Po galutinio švilpuko merginos šokinėjo iš laimės, sveikino viena kitą ir dar kurį laiką negalėjo patikėti savo didžia pergale prieš Vilniaus FM. Ir merginų, ir trenerių veidus puošė didelės šypsenos.