FA Žalgirietis

1998m.žalgiriečių startai Žiemos - Pavasario čempionate bei "Ateities Cup - 2012"

Pirmą kartą LFF organizuotame Žiemos - Pavasario čempionate pareiškė norą dalyvauti 5 Vilniaus zonos komandos. Pirmose rungtynėse naujame LFF stadione susitikome su Vilniaus FM. Pirmąjį kėlinį sužaidėme gana gerai ir po Edgaro, Luko G., bei Tomo įvarčių išėjome į rūbinę rezultatui esant 3:2. Pasikeitus pusėmis antrąjį kėlinį žaidėme prieš stiprų vėją ir neatsilaikėme. Pora kuriozinių įvarčių ir rungtynes pralaimime 3:5.

Skaityti daugiau...

Vasaros stovyklų grafikas

1. Birželio mėn. 17-22d. Kernavė. Vietų skaičius iki 50. Gali vykti visi. Pirmenybė mažiausiems 2002, 2003, 2004, 2005m. gimimo mūsų klubo nariams. Paros kaina - 85 lt.

2003m. futbolo turnyras “Pavasario taurė” 2012 Garliavoje

Žalgiriečiai gimę 2003 m. po eilės sėkmingų turnyrų Panevėžyje ir Kėdainiuose, sulaukė pakvietimo į Garliavą. FK ,,Garliava“ organizavo turnyrą, kuriame be mūsų dar dalyvavo FK ,,Garliava-I“, Kauno raj. SM, Vilniaus FM ,,Žaibas“, Kauno FM ,,Tauras“ ir FK ,,Garliava-II“. Varžybos vyko salėje 5x5, dalyviai žaidė pogrupio principu, kiekvienas su kiekvienu.

Žalgiriečių pagerbimas savivaldybėje

Balandžio 22d. Vilniaus miesto savivaldybėje jaunųjų Žalgiriečių laukė maloni staigmena. Iškovoję žiemos salės futbolo pirmenybėse III vietą, jie kartu su kitais prizininkais buvo pagerbti miesto valdžios.

1995m. merginų pusfinalis

Kovo 25 d., sekmadienį MFK Žalgirio merginos susirinko į Lietuvos merginų 1995 m. ir jaunesnių futbolo čempionato pusfinalį. Čia merginos kovojo dėl patekimo į finalą su Nemenčinės "Rūta" ir Vilniaus FM.