FA „Žalgirietis“ komandoms 2016m. Lietuvos futbolo čempionato apdovanojimai

Paskutinę 2016 metų savaitę FA „Žalgirietis“ apdovanojo savo akademijos laureatus. Vaikai kartu su tėvais užpildė Senvagės gimnazijos aktų salę, kurioje ir vyko apdovanojimų ceremonija. Šis sezonas jauniesiems žalgiriečiams buvo derlingas sportiniais pasiekimais.

Skaityti daugiau...

FA ,,Žalgirietis“ U-14 Lietuvos vicečempionai

Pasibaigusiame LVJFA futbolo sezone, sėkmingai pasirodė FA ,,Žalgirietis“ U-14 komanda. Šio amžiaus vaikai, šįmet pirmą kartą jau žaidė 11x11. Pirmenybėse dalyvavo dešimt komandų. Nuo pirmenybių pradžios Žalgiriečiai isitvirtino turnyrinės lentelės viršuje ir kovojo dėl aukščiausių vietų.

FA ,,Žalgirietis” U-16 komanda 2016 m. Lietuvos Čempionai

Finišavo LVJFA jaunučių futbolo čempionatas. Puikiai jame pasirodė FA ,,Žalgirietis“ šešiokikmečiai, kurie tapo Lietuvos Čempionais. Sezono pradžioje Žalgiriečiai barstė taškus, bet su kiekvienomis varžybomis komandos žaidybiniai ryšiai tvirtėjo ir žaidimas gerėjo.

2006 M. GIM. „ŽALGIRIEČIAI“ LIETUVOS ČEMPIONATE UŽĖMĖ III VIETĄ

Reikėjo nueiti ilgą kelią, kad laimėtumėme prizinę vietą. Rytų regione dalyvavo 2 mūsų komandos. Antroji komanda labai nustebino trenerius, matosi, kad ji tvirtėja ir žaidėjai sparčiai tobulėja. Nors ir nepateko į finalinį etapą, tačiau vaikinai žaidė pasiaukojančiai ir daug ko išmoko. Pirmoji komanda užėmė I vietą iš vienuolikos komandų ir tvirtai užsitikrino pirmą vietą Vilniaus regione.

2002m. FA „Žalgirietis“ lemiamos ir pergalingos rungtynės Panevėžyje

Šiemet, kaip ir pernai pirmosios vietos likimas sprendėsi paskutinėse Panevėžio futbolo mokyklos ir Vilniaus FA „Žalgirietis“ čempionato rungtynėse. Mums buvo reikalinga tik pergalė ir mes ją pasiekėme nugalėdami varžovus rezultatu 2:0.